İkitelli Nakliyat

Halkalı NAKLİYAT
12 Eylül 2019
Kartal NAKLİYAT
13 Eylül 2019

İkitelli Nakliyat

İkitelli Nakliyat- İstanbul’da Taşımacılık

Nakliye, belli bir eşyanın bir yerden başka bir yere taşıma, aktarma işlemi olduğu için temiz ve titiz yapılmalıdır. İlk zamanlardan itibaren günümüze kadar çok farklı vasıtalarla yapılan Nakliye işlemi, günümüzde büyük bir sektör haline gelmiştir. Önceden hayvanlarla gerçekleştirilen bu işlem şimdiki dönemde çok daha hızlı ve pratik araçlarla, vasıtalarla gerçekleştirilmektedir. İlk zamanlarda sadece karada gerçekleştirilen Nakliye işlemi şimdilerde çeşitlenerek Kara nakliyesi yanına hava, deniz ve demiryolu da eklenmiştir. Bun durumun oluşmasında kuşkusuz ticaretin payı çok büyüktür. İkitelli ve civarında hizmet veren İkitelli nakliyat firmamız eşyalarınızı güvenli bir şekilde taşımaktadır. Ticaretle birlikte taşıma işlemi gereksinimi de artmıştır. Gelişen teknoloji ile birlikte bu sektörde kullanılan teknoloji artmış ve insanların yaşamlarını daha kolay bir hale getirmiştir.

ASTEK NAKLİYAT

ASTEK NAKLİYAT

En Güvenli Nakliyat Firması

Taşınma, taşıma kelimeleri herkesin ilk duyduğunda biraz zorlu ve stresli bir süreç gibi gelebilir. Herkesin hayatında en az bir kere yaşadığı bir durumdur. Zorluklarını ve nasıl kolaylaştırılacağını bilmek veya bunu bilen insanlar bulmak gerekir. Fakat doğru tercihler yaparak bu süreci keyifli hale getirebilir, bu sürecin olumlu sonuçlanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sizin elinizde olan bir şeydir. Taşıma, taşınma süreçlerini sizin için yöneten ve gerçekleştiren kurumsal firmalar nakliyat firması şeklinde adlandırılır. Bu firmalar taşınma süreçlerine çok kez hâkim oldukları ve bu işlemi çok kez gerçekleştirdikleri için her hangi bir kriz anını hemen çözüme kavuşturabilirler. Sizin günlerce uğraşacağınız bir işi profesyonelce ekibiyle birlikte tamamlar. Bir kişi için bu sürecin stresini üzerinden atmak ve profesyonel olarak sorunsuz gerçekleşmesini sağlamak önemlidir. Günümüzde taşımacılık için tercih edebileceğiniz birçok nakliyat firması mevcut. Seçtiğiniz nakliyat firması, sizin yerinize bu stresli ve zorlu süreci organize edebilir ve taşıma işini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilir. Bu firmalar arasında doğru tercih yapmak işin önemli bir kısmıdır. Sizin yerinize nakliye işlemini yapan firma, gerek kullandığı vasıtalarla ve araçlarla gerek çalışan personelleriyle yeterli donanıma sahip olmalıdır ki eşyalarınız güvenle sağlam bir şekilde yerine ulaşabilsin. İkitelli nakliye firmamız, evden eve, ilden ile nakliyat işlerinde öncü bir firma olup, müşteri memnuniyetine önem vermektedir.

ASTEK NAKLİYAT

ASTEK NAKLİYAT

İkitelli Nakliyeci Firması

Nakliyeci ile müşteri arasında doğru iletişim önemlidir. Müşterinin tam olarak ne istediği anlaşılmaz ise her iki taraf da süreçten ve ortaya çıkan sonuçtan memnun kalmayabilir. İkitelli nakliyeci firması arıyorsanız, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Eşyalarınız zarar görmeden istediğiniz yere kolayca taşınacaktır. Müşterinin isteklerini anlamak, ihtiyacı olan konforu sağlamak açısından çok gerekli ve önemlidir. Eşyalar herkes için farklı değerlere sahiptir. Kimse zarar görmelerini, yıpranmalarını istemez. Belki maddi belki manevi değere sahip olan bu eşyaları riske atmamak için günümüzde çoğu kişi nakliye işini bu firmalarla gerçekleştirmektedir. İşte tam da bu yüzden sizin önem verdiğiniz şekilde, çalıştığınız nakliyecinin de eşyaların kendisine aitmiş gibi önem vermesi, kişi ile firma arasında güveni sağlamlaştırır ve memnuniyeti doğurur. Bunun sonucunda herkes süreçten ve yapılan işten memnun kalarak ayrıldığı için, taşınma işlemi hem firma açısından hem müşteri açısından korkulacak bir süreç olmaktan çıkar.

18 Comments

 1. Zeliha dedi ki:

  Sizlerle bu site aracılığı ile tanıştım gerekse telefonda bizi karşılayan Ozan beyden adrese gelen şöför arkadaş ve taşıma elemanları hepsi güler yüzlü ve işinde tecrübeli insanlardı sorunsuz bir şekilde nakliyemizi gerçekleştirdiler mermer masam çizilmedi dahi teşekkürler astek nakliyat

 2. İbrahim dedi ki:

  İyi iş çıkardınız gerçekten çok titizdiniz elinize Sağlık herkes sizi kadar temiz iş yapsa çok memnun kaldım ?

 3. emre dedi ki:

  sizleri bir arkadaşım önerdi onun tavsiyesi ile buldum tır ihtiyacımızı en kısa zamanda çözüp çuvalların taşınması için elamanları bile ayarlayıp hızlı bir şekilde çözdüler işimizi tekrar çok görüşecez gibi gözüküyor kolay gelsin

  • Astek dedi ki:

   bizlerde teşekkür ederiz tekrar görüşmek dileği ile emre bey iyi çalışmalar.

 4. Salim gonca dedi ki:

  Merhabalar astek nakliyat benim bir kamyon ürünüm var bunları gebzeye göndereceğim nasıl bir işlem yapıcaz fiyat ne olur acaba ?

  • Astek dedi ki:

   merhabalar iletim bölümündeki iletişim numaralarımıza ulaşım sağladığınız takdirde size en iyi şekilde yardımcı olunacaktır.

 5. İbrahim dedi ki:

  Selâmün aleyküm ozan bey sizinle çalışmak şeref vericiydi işinize Mahir ve bilgili kişiliksiniz sorduğum kişilerin sizi önermesi tesadüf değilmiş halRika is yapiyorsunuz basarilar

 6. Nuri dedi ki:

  Merhabalar bu ayın 16 sında cumartesi günü yani hafta sonu yasaklarında İkitelli den Merter 4 tır malzememiz var yasaklarda taşıma yapmamızın sebebi merterdeki indirme yerinin park sıkıntıları ve yoğunluğundan dolayı yasaklarda çalışıyormusunuz birde fiyatlarınız nelerdir.

  • Astek dedi ki:

   merhabalar efendim nakliyat şirketleri tedarik olarak hizmet verdiği için kanuni yasaklardan muhaftır iletişim bölümündeki numaralardan dönüş yaparsanız en iyi şekilde size yardımcı olunacaktır efendim.

 7. Harun dedi ki:

  Merhabalar sizi bir arkadaşım tavsiye etti sizden çok memnun kalmış sadece Avrupa yakasında İkitelli bölgesindemi çalışıyorsunuz benim Anadolu yakasında Tuzla’dan Kocaeli Gebze’ye bir nakliyem var yardımcı olurmusunuz

  • Astek dedi ki:

   müşteri ilişkiler temsilcimiz mail yoluyla sizler ile iletişime geçmiş bulunup gerekli bilgileri paylaşmışlardır efendim.

 8. Nurialp dedi ki:

  Selamın aleyküm buraya yorum yapmayı gerek duydum başka insanlarda yararlanabilsin işlerini harüka ve temüz yapıyorlar birde böyle sıkıntılı bir pandemi döneminde temüz işçilik çok önemli rahatlıkla güvenebilir ve çalışabilirsiniz ben gerçekten memnun kaldım iyi çalışmalar

 9. Salih akça dedi ki:

  Merhabalar İkitelli aymakoop sanayi sitesi içerisinde 12 masalı ful takımlı ofisimiz hadımköy Kıraç yolu üzerindeki yeni ofisimize gidecek mobilyalarımız demento edilip tekrar yeni yerde kurulacak birde herhangi bir Zarar görmemesi için en iyi şekilde paketlenecek komple bu hizmet bedeli tutarınız nedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir